Vyklízní Kladno 777 670 014
Ceník

Kontaktujte nás

Cena u vyklízení je dost individuální, každá domácnost je originál. Při větších zakázkách poskytujeme obhlídku zdarma. Náš technik dorazí na místo a cenu určí dle stavu a požadavků zakázky. Likvidace provádíme od 1ks a minimální částka je 1.200,-Kč. Orientační cena vyklízení bytu je od 4.500,-Kč.
Vyklízení KLADNO Vyklízení Kladno - Stěhování Blesk Stěhování Blesk - PRAHA - KLADNO Stěhování Blesk Vyklízení Kladno vyklízení Vyklízení Kladno Stěhování Blesk - Kladno Vyklízení Kladno - Stěhování Blesk

Potřebujete pomoc s vyklízením vašeho bytu v Kladně? Nechte to na nás! Profesionální tým je připraven ulehčit vám práci a zajistit rychlé a efektivní vyklizení. S námi se zbavíte starostí a můžete se soustředit na další kroky. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte svému bytu nový začátek!

VYKLÍZENÍ KLADNO 

EXTRÉMNÍ VYKLÍZENÍ + ÚKLID 

Naše firma se nebojí ani takového vyklízení kde jiní utíkají. Máme tým, který se nebojí ničeho. Vše vyklidíme a odborně vyčistíme. Nemovitost předáváme dle dohody čistou. Psát můžeme co chceme, ale fotky jako důkaz mluví za nás. 
Vyklízení KLADNO Vyklízení Kladno Vyklízení Kladno Vyklízení Kladno Vyklízení Kladno Vyklízení Kladno Vyklízení Kladno Vyklízení Kladno
kontakty

Milan Bálek
Kladno
Litevská 2598 
 IČO: 636651
tel. 777 67 00 14 

777670014

balek@blesk-stehovani.cz

 Po–Ne: 7:00–20:00